spinki do mankietówStyl 

Spinki do mankietów, czyli wyższy poziom elegancji

Nie ma lepszego sposobu na stworzenie eleganckiego ubioru, jak zastosowanie spinek do mankietów. Zwykłe koszule może i wyglądają reprezentacyjnie, jednak to właśnie za sprawą spinek czujemy się jak królowie stylu. Wiele osób nawet nie bierze pod uwagę noszenia ich z obawy przed wysoką ceną. Tymczasem jest to mylny stereotyp, bo spinki do mankietów wcale nie są drogie. Przekonasz się o tym, zaglądając na ofertę sklepu internetowego z odzieżą męską.

Podstawowe pytanie, które zadają osoby pierwszy raz stykające się z tym tematem, to czy spinki można zakładać tylko do koszul z podwójnym mankietem? Cóż, z definicji wynika, że są one przewidziane właśnie na tę okazję. Na szczęście jest to kwestia dowolnej interpretacji, więc nic nie stoi na przeszkodzie, by zakładać spinki do mankietów pojedynczych. To o tyle wygodne, że nie musisz kupować koszul specjalnie na tę okazję. Możesz wykorzystać swoje standardowe koszule, które na przykład zakładasz do pracy. Dodając do nich spinki sprawisz, że twój wygląd nabierze zupełnie nowej prezencji. Może się to wydawać szczegółem i niewielką zmianą, jednak w modzie męskiej właśnie takie małe detale decydują o tym, jak postrzegamy całościowy „look”.

Ile kosztują dobre spinki?

spinki do mankietów
Wiele osób sądzi, że spinki do mankietów są drogie. Tymczasem to nieprawda.

Spinki do mankietów pod względem cenowym zaczynają się już od czterdziestu złotych. Nie jest to więc wydatek, który przekracza twoje możliwości. Oczywiście wtedy musimy liczyć się z tym, że zamawiamy dodatek wyglądający bardzo ładnie, jednak wykonany z tworzywa sztucznego. Jeśli zależy nam na autentycznych, złotych lub srebrnych spinkach, trzeba tę kwotę pomnożyć co najmniej dwukrotnie. Podjęcie decyzji o wyborze niższej lub wyższej klasy produktu zależy przede wszystkim od tego, do jakich celów chcesz je wykorzystać. Jeśli chcesz ładnie wyglądać w biurze czy na spotkaniu z klientem, możesz celować w tańsze odpowiedniki. Gdy jednak chodzi o dumną uroczystość lub wydarzenie, które wiele znaczy w twoim życiu, niech w ruch idą spinki ze szczerego złota.

Related posts