garnitur do ślubuStyl 

Pan młody nie powinien oszczędzać na odzieży

garnitur do ślubu
Wybierając garnitur do ślubu, ostatnia rzecz na którą powinieneś zwracać uwagę to cena.

Dzień ślubu to dla wielu najważniejszy moment w całym życiu. Po tym wydarzeniu wszystko się zmienia. Nic więc dziwnego, że w trakcie uroczystości spojrzenia wszystkich zaproszonych gości spoczywają na parze młodej. Niestety jest to też moment związany z wieloma wydatkami finansowymi. W głowie pana młodego może pojawić się pomysł, by zaoszczędzić na odzieży kupując tańszy garnitur czy krawat z pobliskiego targu. W tym artykule stanowczo odradzimy taki zabieg i udowodnimy, jak fatalne skutki może pociągnąć za sobą podobna decyzja.

Garnitur do ślubu – ile kosztuje?

Na ślubie błyszczy para młoda. Po to w końcu wydaje się pieniądze na elegancki garnitur z https://modini.pl/12-garnitury-meskie, by pięknie zaprezentować się na sali i wzbudzić podziw w oczach gości. Wyobraź sobie teraz, że idziesz na wesele, gdzie pan młody ma na sobie wytarte spodnie, starą koszulę i marynarkę o dwa rozmiary za dużą. Zapewne pomyślisz sobie, że jest skąpy i nie traktuje tej chwili poważnie. Bowiem skoro zwykły gość weselny wygląda lepiej niż pan młody, to coś jest nie tak. Otóż to! Jedynym rozwiązaniem na dzień ślubu jest założenie odzieży męskiej najwyższej klasy. Nawet jeśli nie lubisz chodzić w garniturze, masz obowiązek zamówić szyty na miarę strój u uznawanego projektanta. Nie chcesz przecież wyglądać jak wieśniak w towarzystwie panny młodej w wystawnej sukni.

Ważnym elementem, na który musisz też zwrócić uwagę, jest dopasowanie wszystkich części ubioru. Nie próbuj oszczędzać na kupnie koszuli z promocji i dobieraniu pasującej marynarki. Po prostu pozwól sobie zaszaleć i zamów cały garnitur u stylisty. Wtedy możesz być pewien, że żaden gość nie zarzucić ci niedbalstwa. Poza tym wyglądając jak prawdziwy dżentelmen, będziesz mógł skupić się na zabawie i zapamiętasz wesele na całe życie.

Related posts