koszule męskieUbrania 

Nie pokazuj się w wymiętej koszuli

Są pewne rzeczy, które nie przystoją facetowi. Wiele osób sądzi jednak, że dotyczą one tylko ważnych spotkań. Jeśli natomiast wybieramy się na luźniejszą imprezę, to można sobie odpuścić. Nic bardziej mylnego! Nie ma gorszego widoku niż mężczyzna w wymiętej koszuli który nic sobie nie robi ze swojego niechlujnego wyglądu. Przecież wyprasowanie koszuli to kwestia dosłownie kilku minut.

koszule męskie
Koszula to twoja wizytówka. Musi być zawsze idealnie wyprasowana.

Większość męskich koszul, szczególnie tych wysokiej jakości, wykonanych jest z materiałów naturalnych. Są one wygodne w noszeniu i miękkie w dotyku, jednak podstawowa ich wada to fakt, że po wyciągnięciu z pralki są strasznie wymięte. Trzeba je dobrze wyprasować, aby prezentowały się atrakcyjnie. Tylko w ten sposób możemy sobie zapewnić elegancki wygląd – koszula musi idealnie leżeć na naszym ciele. Jeśli zaś jest wymięta, wygląda nie lepiej niż wytarty t-shirt sprzed dziesięciu lat. W takiej sytuacji zakładanie koszuli totalnie mija się z celem, bo nie ma ona w sobie nic z eleganckiej odzieży.

Wyjątkiem od reguły są koszule męskie stylizowane na retro. Wtedy możemy bowiem spotkać się z nietypowym krojem czy zabiegami postarzającymi ubranie. Jednak wówczas mówimy o zamierzonym efekcie, a nie niedbalstwie mężczyzny, któremu nie chce się wyciągnąć żelazka. Zapamiętaj sobie, by nigdy nie wychodzić z domu w wymiętej koszuli. Możesz w ten sposób totalnie zepsuć swój wizerunek w oczach osób, które cię zobaczą.

Related posts