odzież męska na jesieńUbrania 

Jesienna reorganizacja męskiej szafy

Lato nas nie rozpieszczało, pora więc pomyśleć o przygotowaniach do okresu jesiennego. Męska garderoba wymagać będzie szczególnej reorganizacji, trzeba bowiem zamienić luźne t-shirty i krótkie spodenki na elegancki strój do pracy, w którym na dodatek będzie nam ciepło. Poniżej przedstawiamy autorski plan, który pozwoli ci przebrnąć przez ten proces bezstresowo i przygotować odzież męską w wersji jesiennej.

Zacznijmy od rzeczy podstawowych, czyli marynarek i spodni. Jeśli pracujesz w biurze lub jesteś przedstawicielem handlowym, albo po prostu musisz robić dobre wrażenie, są to elementy niezbędne. Jednak gdy temperatura spada do kilku stopni, a jesienny wiatr daje o sobie znać, potrzebne będą marynarki ocieplane i spodnie z ciepłego materiału. To dosyć trudne do zrealizowania, by prezentować się profesjonalnie, nie wyglądając przy tym jak bałwan. Na szczęście odzież męska z wyższej półki przewiduje marynarki podszyte lekkim materiałem, który zatrzymuje ciepło. To samo dotyczy spodni od garnituru. Dzięki temu będziemy wyglądać zgrabnie, ale nie odczujemy kiepskich warunków pogodowych.

Czy mężczyźnie wypada zakładać szal do pracy?

odzież męska na jesień
Zbliża się jesień, a twoja garderoba wciąż żyje latem? Najwyższy czas, by ją gruntownie przeorganizować.

Rzeczą dosyć kontrowersyjną jest kwestia noszenia szalu i rękawiczek. W środowisku biznesowym może to uchodzić za coś, czego robić nie wypada. W końcu zakładając szal męski do idealnie skrojonej marynarki zyskujemy dosyć zabawny wygląd. Spójrzmy jednak prawdzie w oczy. Nie będziemy ryzykować zapalenia gardła na rzecz eleganckiej prezencji. Nie bójmy się więc nosić ocieplaczy, które pozwolą nam dotrzeć na miejsce spotkania bez doznania hipotermii. Co więcej, dzisiaj mamy do wyboru skórzane rękawiczki i wyjątkowo eleganckie szale przygotowane dla sektora biznesowego. Nie musimy się więc martwić o nasz profesjonalny wygląd.

Ostatnią, równie istotną sprawą, są buty. Tutaj rzeczywiście trzeba zachować ostrożność – zakładanie wielkich butów zimowych do garnituru nie przystoi i wygląda irracjonalnie. Nie musimy jednak cierpieć z powodu zimna, bo sklepy z odzieżą męską posiadają asortyment na czas jesienno-zimowy. Są to eleganckie lakierki ocieplane od wewnątrz, dzięki czemu czekanie na przystanku autobusowym nie jest dla nas udręką. Z zewnątrz wyglądają jak zwyczajne buty męskie, tyle tylko że są przygotowane z myślą o niskich temperaturach.

Related posts