krawat na studniówkęModa 

Jaki krawat wybrać na studniówkę?

Studniówka to dla wielu młodych mężczyzn pierwsze wydarzenie, podczas którego zakłada się garnitur. Każdy nastolatek chce wyglądać jak dorosły, więc wybór odpowiedniego stroju jest tutaj rzeczą kluczową. Trzeba przyznać, ze młodzi nie mają łatwego zadania. W przypadku ślubu sprawa jest prosta, bo mówimy o odzieży dla dorosłych. Jednak młodzi niekoniecznie chcą się wpisywać w utarte schematy, a raczej spróbować czegoś świeżego, może z nutką szaleństwa? Wtedy najczęściej pojawia się dylemat co do tego, jaki krawat na studniówkę założyć. Przyjrzyjmy się dostępnym rozwiązaniom tego problemu.

krawat na studniówkę
Studniówka to ważne wydarzenie. Wybierz wcześniej krawat, który jest niepowtarzalny.

Zaczniemy od pójścia na łatwiznę, czyli wybrania standardowego krawatu, tak jak to ma w przypadku ślubu czy stroju do pracy. Nie musimy się w tej sytuacji nad czym zastanawiać, bo wystarczy zamówić garnitur na miarę, a dopasowany kolorystycznie krawat dostaniemy w zestawie. Cóż, wiele osób postępuje właśnie w ten sposób, jednak wówczas otrzymujemy tłum młodych mężczyzn, którzy nie czują się zbyt pewnie w nowej sytuacji, jaką jest noszenie oficjalnego, eleganckiego ubioru.

Pomysł na młodzieżowy krawat

Sposobem na rozluźnienie atmosfery jest wprowadzenie nutki szaleństwa do garnituru na studniówkę. Nie można z tym przesadzić, bo wtedy inni mogą uznać, że ktoś nie traktuje tego wydarzenia poważnie, bo ubrał się nieelegancko. Natomiast na pewno dozwolona jest oryginalność pod względem doboru krawatu. Zamiast skupiać się na neutralnych kolorach, można założyć krawat, który wprost krzyczy, by ktoś o zauważył. W przypadku jednolitego, czarnego garnituru dobrym pomysłem będzie założenie czerwonego krawatu. Potocznie styl ten nazywany jest rockowym, za sprawą gwiazd występujących w kolorystyce czarno-czerwonej. Jeśli jednak nie uważasz, że to pasuje do twojej osobowości, możesz spróbować na przykład z krawatem hawajskim w kwiecisty wzorek. To nietypowy ruch, który nie przystoi dorosłym na ważnych spotkaniach biznesowych, ale na imprezie studniówkowej sprawdzi się idealnie.

Related posts